ملاحظاتی که باید در مورد خرید سیم گالوانیزه بدانید و مفتول گالوانیزه

جهت اطلاع از آخرین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید

ردپای مفتول گالوانیزه در صنایع بزرگ و کوچک دیده می‎شود. شاید بتوان گفت مهمترین و رایج‎ترین کاربرد آن ساخت انواع توری و حصار است. این نوع از توری‎های در نوبه خود در صنعت بسیار پرکاربرد هستند. از انواع مختلف آن در صنایعی مانند کشاورزی، ساختمان‎سازی، آرماتوربندی و … استفاده خواهد شد. وقتی صحبت از محصولات گالوانیزه می‎شود، یعنی آنها به طور قابل توجهی در برابر عواملی که باعث فرسایش و خوردگی فلز می‎شوند، مقاومت خواهند داشت.

این توری‌ها دارای ساختارهای متنوعی هستند و توسط دستگاه‌های صنعتی، بافته یا شکل‌دهی می‌شوند.

برای ساخت بدنه سالن‌های بزرگ، سقف‌ها و یا سوله‌های صنعتی 

مفتول گالوانیزه ایرانی دوام زیادی در برابر رطوبت و اکسید شدن دارد و هرچه کیفیت تولید مفتول بالاتر باشد استقامت آن در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی بیش‌تر می‌شود.

این تکنیک میزان انعطاف‎پذیری و نرمی آنها بازدید کنید را افزایش می‌دهد. به این ترتیب با سیم مفتولی مواجه می‎شوید که ظاهری سفید داشته و از سویی دیگر مقاوم و نفوذناپذیر است.

توری‌های جوش داده شده ضایعات فولاد کمی در فرآیند ساخت ایجاد می‌کنند و با قابلیت حمل و نصب آسانی که دارند، در کاهش هزینه‌ها مؤثرند.

چاپ تمام قیمت ها اشتراک سیم آرماتور بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ ۱۰:۱۶ خروجی اکسل

 با شماره های موجود در سایت برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید تماس اطلاعات بیشتر بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما عزیزان را راهنمایی نمایند.

در این مرحله مفتول ها کویل شده و آماده ارسال و فروش می شوند.

این نوع مفتول دارای سطحی صاف، صیقلی و براق است. قابلیت خم شدن و پیچیده شدن بالای آن سبب می‌گردد که در محصولات بافتی نظیر انواع توری حصاری، توری گابیون ، توری مرغی و سیم خاردار و… مورد استفاده قرار بگیرد. در عین حال خرید و استفاده این را نگاه کنآن را بررسی کنید از این مفتول مقرون به‌صرفه می‌باشد.

معمولا هنگامی که با گاز انبر یا هر وسیله دیگری سیم سفید سخت پیچ داده شود، می شکند. بدین ترتیب نمی توان به کمک آنها دو قطعه را به هم محکم کرد.

برای استعلام قیمت و خرید آهن الات و محصولات فولادی، اینجا کلیک کنید.

توری‌ها بسته به نیاز مشتری و کاربرد آنها در دو نوع رولی یا ورق به بازار عرضه می‌شوند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ملاحظاتی که باید در مورد خرید سیم گالوانیزه بدانید و مفتول گالوانیزه”

Leave a Reply

Gravatar